Komanda

Jebkura projekta pamatā ir laba komanda -cilvēki, kas ar neizsīkstošu entuziasmu ir gatavi darboties līdz vēlām nakts stundām savu mērķu īstenošanai. Projekta Europa Secura komanda tic, ka jaunieši ir mūsu prioritāte, tādēļ vēlamies arī jūs ieinteresēt drošības jautājumos un starptautiskajās attiecībās, lai vidi sev apkārt veidotu vēl labāku!


Par projekta veiksmīgu norisi Latvijā esam atbildīgas mēs:Katrīna Allikas
projekta Europa Secura Latvijā vadītāja

Mācos Rīgas Stradiņa universitātē biznesa vadību, bet aktīvi interesējos arī par politiku -gan Latvijā notiekošajā, gan arī visā Eiropā. Manuprāt, šādi konkursi ir svarīgi, jo veicina jauniešu interesi sociālpolitiskajos jautājumos. Tā ir iespēja paskatīties uz to visu no brīnišķīga skata punkta -caur atpūtu ceļojumā uz Prāgu. Pagājušā gada konkurss jauniešiem atklāja daudz jauna par ES un NATO darbību, ļāva iepazīt 20 citus jauniešus un izteikt savu viedokli par valstiski nozīmīgiem jautājumiem. Varbūt kādam šis konkurss būs pieredzes papildinājums, bet kādam -atspēriena punkts un iedvesma nākotnes karjerai.

E-pasts: katrina@lato.lv 


Twitter: @KatrinaAllikas

Elīna Neimane
LATO biroja vadītāja, projekta Europa Secura konsultante


LATO kolektīvam pievienojos pagājušā gada augustā, un domāju, ka pa šo gadu esmu uzkrājusi pieredzi, kura noteikti būs noderīga, lai padarītu vēl labāku šī gada Europa Secura konkursu. Man ļoti patīk projekta ideja un es zinu, ka Latvijā ir daudz erudītu un zinošu jauniešu, kuriem ir nepieciešama šāda iespēja sevi pierādīt. Šobrīd esmu LU Sociālo zinātņu fakultātes politikas zinātnes maģistrante un atceros, ka interese par politiku man pirmo reizi parādījās bērnībā skatoties Kārļa Streipa raidījumu „Skats no malas” :) Būtu gandarīta, ja kādam Europa Secura eseju konkurss būtu pagrieziena punkts, lai saprastu, ka varbūt tieši politika, starptautiskās attiecības, NATO, ES ir viņa profesionālais aicinājums!


E-pasts: elina@lato.lv
Twitter: @eneimane


Bez pamatkomandas lielu atbalstu sniedza arī Aizsardzības ministrija, kolēģi no Čehijas un LATO biedri. Tādēļ neskaidrību gadījumā droši raksti Katrīnai vai Elīnai. :)